Top

Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter

  • Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter
  • Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter
  • Duplex multimode glasvezelkabel, 2 meter
14,99
per stuk
12,39 excl. BTW

* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)
* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.
* Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbinding

Artikelnummer: CFO-LCST-OM2-2M

Verwachte levertijd: 3 werkdagenVoorraad: 178
Reviews (0)
Stuur naar een vriend
@
@