Top

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter

  • Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter
  • Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter
  • Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter
19,99
per stuk
16,52 excl. BTW

* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)
* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.
* Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbinding

Artikelnummer: CFO-LCST-OM2-10M

Verwachte levertijd: 3 werkdagenVoorraad: 480
Reviews (0)
Stuur naar een vriend
@
@