Top

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter

  • Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter
  • Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter
  • Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meter
12,99
per stuk
10,74 excl. BTW

* Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2)
* Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.
* Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbinding

Artikelnummer: CFO-LCLC-OM2-1M

Verwachte levertijd: 3 werkdagenVoorraad: 787
Reviews (0)
Stuur naar een vriend
@
@